Agencja pracy

Dla kandydatów

Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz zmienić dotychczasową, skorzystaj z naszych usług. Agencja pracy Cisnet.pl pomoże Ci znaleźć odpowiednie miejsce pracy zgodne z Twoimi predyspozycjami i oczekiwaniami. Dla nas Twoja kariera jest najważniejsza. Daj się nam poznać!

Najnowsze oferty pracy:

Chwilowo brak ofert.

Najnowsze oferty pracy:

Chwilowo brak ofert.

Najnowsze oferty pracy w Niemczech:

Chwilowo brak ofert.

Jak wygląda proces rekrutacji w Agencji pracy Cisnet.pl:

Krok I

Zarejestruj się bezpłatnie w naszej bazie. Wypełnij formularz CV, podając jak najwięcej informacji, które ułatwią pracodawcy odnalezienie Twojej aplikacji. CV można wysłać poprzez stronę internetową, przesłać e-mailem, pocztą tradycyjną albo złożyć osobiście w jednym z biur Agencji w Krakowie, Legnicy lub Warszawie.

Krok II

Przeglądaj oferty pracy i wysyłaj swoja aplikację.

Krok III

Jeśli spełniasz kryteria opisane w ogłoszeniu na które aplikujesz, nasi konsultanci skontaktują się z Toba i zaproszą Cię na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. W czasie rozmowy będziesz mieć możliwość zaprezentowania swojej osoby, swoich kwalifikacji, umiejętności i motywacji do pracy. Na spotkaniu zostaną przeprowadzone również testy np. językowe lub osobowościowe, jeśli wymaga tego pracodawca.

Krok IV

Druga rozmowa kwalifikacyjna, podczas której zostaniesz przedstawiony potencjalnemu pracodawcy. Po rozmowie następuje ostateczna decyzja pracodawcy o zatrudnieniu wybranej osoby.

Krok V

Zatrudnienie. Możesz podjąć różne formy pracy w zależności od oferty pracodawcy. Najczęstszymi są: etat, praca tymczasowa, praca na umowę cywilno-prawną.